Balogh Ervin

(Kecskemét, 1925)

Festő. Eredetileg műszaki egyetemet végzett, csak azután kezdett festészettel foglalkozni. Első csoportos kiállítása 1955-ben volt az Ernst Múzeumban, melyet több is követett a fővárosban és vidéken. Első egyéni tárlata 1977-ben volt Miskolcon, majd Szombathelyen. Külföldön Lengyelországban, Tokióban, New Yorkban és Németországban szerepelt. Néhány képe a Magyar Nemzeti Galériában található.

Ne maradjon le újdonságainkról!

Értesüljön elsőként új műtárgyainkról, kiállításainkról és galériánk legfrissebb híreiről.

10% kedvezmény,
kifejezetten neked
🎁

Elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatóba foglaltakat.

Nem küldünk spamet! További információ az adatvédelmi irányelveinkben.

Scroll to Top